NIECODZIENNY FINAŁ KONKURSU MAM TALENT W TOWARZYSTWIE DZIADKÓW

utworzone przez | sty 16, 2015 | Konkursy | 0 komentarzy

14. 01. 2015 r. w środę o godz. 17.00  odbył się finał szkolnego konkursu MAM  TALENT. Było to jednak niecodzienne i nietuzinkowe zdarzenie, gdyż naszych młodych utalentowanych artystów oceniali i podziwiali babcie i dziadkowie uczniów naszej szkoły oraz Seniorzy ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku Ziemi Kozielskiej, którzy zebrali się na uroczysty poczęstunek  z okazji zbliżającego się ich święta.

Naszych gości przywitali uczniowie deklamacją wierszy o babciach i dziadkach. Następnie zaprezentowało się dziewięcioro uczestników konkursu w takich kategoriach jak: taniec, gra na instrumencie, lepienie z plasteliny i rysowanie. Wszyscy prezentowali wysoki poziom i niełatwo było wyłonić zwycięzcę, jak się później okazało. Wszyscy goście mogli oddać głos, ale tylko  na jednego wykonawcę. Po zliczeniu punktów okazało się, że aż czterech uczestników konkursu zajęło pierwsze miejsce, dwóch – drugie, a trzech – miejsce trzecie. Oto jak się przedstawiał rozkład miejsc na podium:

I  MIEJSCE:

Malwina Świerkosz kl. 4d (rysunek)

Stanisław Ignac kl. 6d (gra na trąbce)

Paulina Dzięcielska z zespołem kl. 2a (taniec)

Julia Sałkiewicz kl. 5d (taniec)

II  MIEJSCE:

Jadwiga Burzyńska kl. 3b (gra na flecie poprzecznym)

Sebastian Kabus 5 d (taniec break dance)

Przemysław Górski 2a (lepienie z plasteliny)

Marcin Kałwak 4c (gra na gitarze)

Julia Jankowska 3b (gra na gitarze)

Następnie swoim talentem podzielili się dziadkowie prezentując grę na keyboardzie. Uwieńczeniem uroczystości było wysłuchanie przy słodkim poczęstunku fragmentów klasycznej muzyki przepięknego koncertu noworocznego. Panowała naprawdę  wzniosła i uroczysta atmosfera. Nie zabrakło łez ze wzruszenia i gromkich braw.

Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta życzymy zdrowia, pogody ducha i bliskości kochających ich ludzi, natomiast uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy powodzenia  w rozwoju swoich talentów.

Organizatorzy:

Dorota Michałowska

Swietłana Dbaj

Marta Matula

Zofia Iwaniszewska

Karina Koszela

Magdalena Mrówka (wolontariat)

Folder Gallery Error: Unable to find the directory galeria/KONKURSY/14-15/talent/talentfinalsz.

styczeń 2015