XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe

utworzone przez | lis 13, 2016 | Sport w szkole | 0 komentarzy

04.11.2016 roku  w Korfantowie odbyły się XXIX Ogólnopolskie Biegi Crossowe z okazji 98 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W biegach uczestniczyło ponad 400 biegaczy ze szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało pięciu  biegaczy  z IV klasy sportowej  i  pięciu  z V klasy sportowej.

Zawodnicy wypadli w tych zawodach znakomicie. W kategorii klasy IV dziewcząt Wiktoria Makohon uplasowała się  na 7 miejscu. Zaś w grupie chłopców Aleksander Dudek wygrał bieg, a jego koledzy uzyskali odpowiednio: Mateusz Rokosz – 14 miejsce, Jan Fiałkowski – 15, miejsce i Alex Malorny – 16 miejsce.

W kategorii dziewcząt klas V Oliwia Wiechowska zajęła 9 miejsce, a Marcelina Połosz 3 miejsce. Natomiast, co do chłopców w tej grupie wiekowej: Daniel Łeśko wygrał bieg, zaś Oliwier Neubert zajął 5 miejsce, a Dominik Wala 9 miejsce.

Uczestnicy zawodów do 6 miejsca otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a Ci, którzy stanęli na podium dodatkowo medale.

Folder Gallery Error: Unable to find the directory galeria/sport/16-17/biegi_crosowe.