Medaliści Mistrzostw Województwa w lekkiej atletyce

utworzone przez | cze 26, 2016 | Sport w szkole | 0 komentarzy

Uczniowie naszej szkoły długo będą pamiętać te mistrzostwa, gdyż na zawodach wojewódzkich w Opolu zdobyliśmy pięć medali: 4 złote i jeden brązowy. Reprezentacja szkoły liczyła czternaście osób, a Alicja Rak i Alicja Sielska zdobyły po dwa złote medale osiągając bardzo dobre wyniki, poprawiając również swoje rekordy życiowe. Kolejny medal wywalczyła Agata Wiechowska w rzucie piłeczka palantową. Sztafeta dziewcząt 4 x 100m zajęła 4 miejsce ze stratą 8 setnych do trzeciego miejsca. Sztafeta chłopców 4 x 100 m swoim biegiem wywalczyła 6 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i kolejnych nowych rekordów życiowych.