Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w kinie Twierdza

utworzone przez | sty 29, 2016 | Z życia świetlicy szkolnej | 0 komentarzy

Jak co roku Dzień Babci i Dziadka był obchodzony w naszej świetlicy bardzo uroczyście. Tym razem mieliśmy do dyspozycji prawdziwą scenę w Kinie „Twierdza” Domu Kultury K-Koźle. Próby do koncertu „Kochamy Was” rozpoczęliśmy już po przerwie świątecznej, a efekt naszej pracy seniorzy mogli zobaczyć w sobotę 23 stycznia 2016r.
Nikt z Nas nie spodziewał się, że na spotkanie z Nami przybędzie ponad 200 osób !!!
W 3 godzinnym programie babcie i dziadkowie zobaczyli:

– Jasełka w wykonaniu kl. IV c i V d przygotowane z p. Małgorzatą Kluz,
– Popisy talentów dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej: tanecznych (pod kierunkiem p. Diany Wróbel), wokalnych (p. Joanna Święch, p. Marta Matula, p. Katarzyna Adamska), recytatorskich (p. Dorota Michałowska), pokaz karate,
– Występ zespołu romskiego : „Kheliben” (astystentki romskiej p. Inga Mirga, p. Fortunata Finger)
– Finał szkolnego konkursu „Mam Talent 2015/2016” w którym w głosowaniu przeprowadzonym wśród wszystkich uczestników i gości koncertu podczas przerwy:

I miejsce zajął Marek Gil z kl. 3c- taniec
II miejsce zajęła Julia Skwierczyńska z kl. Ib – śpiew
III miejsce zajęła Malwina Świerkosz z kl. Vb- plastyka
Wyróżnienia otrzymali: zespół wokalny z kl. Ivd, Jadzia Burzyńska z kl. IVc- gra na flecie, Przemek Górski z kl. 3a- plastyka.

– po przerwie zobaczyliśmy parodię :Brzydkiego kaczątka” w wykonaniu grupy teatralnej „Kwiatki Magnolii” z DDP nr 2 w Koźlu pod kierunkiem p. Sylwii Cytery-Walickiej oraz grupy tanecznej „Single” z DDP nr 5 „Nasz Dom” pod kierunkiem p. Aleksandry Dębskiej i Elżbiety Mrowiec,

Nagrody rzeczowe i dyplomy ufundowała świetlica szkolna.
Koncert poprowadziła p. Dorota Michałowska- kierownik świetlicy szkolnej.
Dekorację przygotowały panie: S. Dbaj, D. Michałowska, D. Wróbel.
Oprawę dźwiękową, światła, multimedia przygotował: p. Michał Kasperczyk, któremu wszyscy bardzo dziękujemy !!!

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za tak entuzjastyczne przyjęcie, wiele ciepłych słów i oklaski po wszystkich występach.
Do zobaczenia za rok !!!

Folder Gallery Error: Unable to find the directory galeria/swietlica/15-16/koncert.

styczeń 2016