Międzywojewódzkie zawody halowe w lekkiej atletyce programu ” Lekkoatletyka dla każdego”

utworzone przez | gru 6, 2015 | Sport w szkole | 0 komentarzy

Pod koniec listopada uczestnicy programu „Lekkoatletyka dla każdego” uczestniczyli w halowych zawodach lekkoatletycznych.  Zawody przeprowadzone zostały na hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, a wzięło w nich udział około 500 zawodników województwa opolskiego i śląskiego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum.  Nasi uczniowie swój występ mogą zaliczyć do bardzo udanych, zdobyliśmy dwa medale: Alicja Rak wygrała konkurs skoku wzwyż a Bartek Skomski w biegu na dystansie 60 zajął 3 miejsce.

Alicja Sielska w biegu na dystansie 300 m była czwarta.  Również na tle województwa zaprezentowaliśmy się  bardzo dobrze. Gratuluję wszystkim zawodnikom udanych startów zwłaszcza, że w zawodach halowych wystąpiliśmy po raz pierwszy.

Wyniki

1 miejsce            – Alicja Rak                        –  skoku wzwyż  135 cm

3 miejsce            – Bartosz Skomski           –  60m                   8.72

4 miejsce            – Alicja Sielska                   –  300m                 51.83

10 miejsce          – Igor Dobrowolski          –  1000m              3.34.39

15 miejsce          – Wiktoria Hasny              – 60  m                  10.02