Pożegnanie klasy 3b

utworzone przez | cze 26, 2015 | Uroczystości | 0 komentarzy

26 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Dla klasy 3b było to pożegnanie szczególne, ponieważ po raz ostatni dzieci spotkały się w takim gronie, a przede wszystkim były to ostatnie chwile spędzone z wychowawczynią panią Małgorzatą Kulik.

Świętowanie zakończenia trzeciej klasy uczniowie rozpoczęli już wcześniej, przygotowując wspaniałe przedstawienie dla swoich rodziców. Nie była to pierwsza przygoda teatralna tej klasy – tym razem mali aktorzy wcielili się w postaci z bajki o Kopciuszku.

Po brawurowo zagranych rolach, dzieci wraz z rodzicami i wychowawczynią spędziły bardzo miłe chwile na Kӧnig Western Ranch w Większycach. Były przejażdżki konne, ognisko i pieczenie kiełbasek, a co najważniejsze – świetna zabawa.

Na uroczystym apelu w dniu zakończenia roku szkolnego aż 6 uczniów klasy 3b otrzymało dyplomy wzorowego ucznia. W klasie wychowawczyni wręczyła wszystkim świadectwa, nagrody książkowe i słodkości, które umiliły dzieciom ostatnie wspólne chwile.

W czwartej klasie nie spotkamy się już w tym samym gronie, ponieważ część uczniów będzie w klasie sportowej, niektóre dzieci opuszczają naszą szkołę, mamy jednak nadzieję, że pozostała część będzie mogła spędzić kolejne trzy lata razem.

W imieniu wszystkich uczniów i ich rodziców jeszcze raz ogromnie dziękuję wychowawczyni klasy 3b, pani Małgorzacie Kulik, za pracę włożoną w wychowanie naszych dzieci, które na pewno będą mile wspominać swoje pierwsza szkolne lata.

Adriana Piliszko

czerwiec 2015