Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Mini Badmintonie klas I-II i III –IV

utworzone przez | gru 5, 2012 | Sport w szkole | 0 komentarzy

3 grudnia w hali przy Al. Jana Pawła II odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Mini Badmintonie klas I-II oraz III – IV, celem których było wyłonienie reprezentacji powiatu na zawody wojewódzkie. W Mistrzostwach udział wzięło około 70 zawodniczek i zawodników z PSP nr 3, PSP nr 9, PSP nr 11, PSP nr 15, PSP nr 19 oraz dwójka naszych uczniów: Marta Harz i Stanisław Król.

Marta rozegrała tylko dwa mecze, z których jeden wygrała (z zawodniczką z PSP nr 15), natomiast w drugim uległa zawodniczce z PSP nr 11, zajmując tym samym 2 miejsce w kategorii dziewcząt klas I-II , zdobywając tym samym awans do finału wojewódzkiego. Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zawodników w kategorii chłopców klas III – IV Stasiu musiał rozegrać cztery mecze, grając systemem pucharowym. Stasiu wygrał trzy swoje walki, a w jednej został pokonany zajmując ostatecznie piąte miejsce, ale również wywalczył awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 1 marca w Głubczycach.

Opiekun: Renata Mańkowska

Folder Gallery Error: Unable to find the directory galeria/sport/12-13/badminton.