Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje…

utworzone przez | cze 21, 2024 | Uroczystości, WAŻNE

21 czerwca wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 uroczyście zakończyli rok szkolny 2023/2024.

Na apelu młodszej grupy wiekowej zostały wręczone dyplomy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i wyróżniali się wzorowym zachowaniem. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, uczniom za ciężką pracę oraz rodzicom za wsparcie i życzliwość. Uczniowie klas drugich pożegnali trzecioklasistów i życzyli im powodzenia. Uroczystość zakończyła artystycznym występem klasa 3a.

Hura Wakacje!!!

Usłyszeliśmy na apelu kończącym rok szkolny w klasach 4-6. W czasie uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz bilety do kina ufundowane przez Radę Rodziców. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom  i życzyła wszystkim udanych wakacji. Po czym  uczniowie jako ” Zwycięzcy” w rytmie „Wakacyjnej cza -czy” udali się wraz z wychowawcami do klas i wreszcie na upragnione wakacje.

W czasie zakończenia roku przez uczniów klas 7 – 8 odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy ósmej. Wydarzenie to zgromadziło uczniów, nauczycieli oraz rodziców, aby wspólnie uczcić zakończenie kolejnego ważnego etapu edukacyjnego. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor, która podziękowała uczniom  za ich ciężką pracę i zaangażowanie w ciągu całego roku szkolnego oraz życzyła, aby nowe etapy edukacji przyniosły im wiele satysfakcji i dalszych sukcesów. Następnie głos zabrała Wizytator z Kuratorium Oświaty w Opolu Anna  Wachnicka.

Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było ogłoszenie i uhonorowanie Wzorowego Absolwenta Szkoły. Tytuł ten, przyznawany corocznie uczniowi wyróżniającemu się zarówno osiągnięciami naukowymi, jak i postawą społeczną, otrzymał uczeń klasy 8a, Dawid Dziuba.

Podczas uroczystości wręczono również świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli szczególnie wysokie wyniki w nauce.  Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczennic.

Z żalem, ale i dumą pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów szkoły podstawowej, życząc im jednocześnie sukcesów i wytrwałości w dalszych etapach kształcenia.

Po apelach uczniowie udali się do sal na spotkanie z wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa.

Niech żyją wakacje!

 

Archiwa

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

licznik odwiedzin

1626570
Total Visitors
Skip to content