Apele podsumowujące rok szkolny 2023/2024

utworzone przez | cze 20, 2024 | Uroczystości, WAŻNE

W dniach 19-20. 06. 2024r. jak co roku odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące osiągnięcia uczniów w II semestrze roku szkolnego 2023/2024.

Jako pierwsze pracę w drugim półroczu podsumowały klasy I-III. W czasie apelu wyróżnione zostały klasy biorące udział w akcji „Gorączka złota”. Pierwsze miejsce przyznane zostało klasie 3a. Dyplomy wręczono uczniom biorącym udział w Powiatowym Konkursie Piosenki Poetyckiej oraz za udział w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas III. Wręczono dyplomy za stuprocentową frekwencję, za wyróżniające zachowanie w czasie pobytu w świetlicy szkolnej oraz dla najlepszych czytelników klas młodszych. Na koniec uczniowie przypomnieli sobie o zasadach bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

W klasach 4 – 8 nagrodzeni zostali:

  • uczniowie, którzy otrzymali stupendium za bardzo dobre wyniki w nauce:

Frączek Matylda   4d

Hordyjewicz Dominik   4c

Wajszczuk Michał   7c

Ryba Hanna   4c

Wczasek Maria   4c

Kowalczyk Pola   5b

Solarz Hanna   7c

Drożyner Katarzyna   7b

Muc Michał   4b

Srokosz Marcel   4c

Tarczyńska Zuzanna   4b

Wczasek Magdalena   4b

Wala Marta   7a

Sadza Rafał   5a

Dziuba Kamil   5a

Bzdak Hanna   4d

Peschka AAntonina   6a

Dziuba Dawid   8a

Pyszczek AAlicja   5c

Koszela Magdalena   5b

Sadło Hanna   6b

Barylla Patryk   5d

Ciećka Patryk   5d

Goleniewska Martyna   7a

Kluz Mateusz Jonatan   4c

Mączyńska Antonina   4d

Pawlik Wera   5b

Podgórska Martyna   5b

Rolińska Izabela   5b

Szik Daria   6a

  • uczniowie, którzy otrzymali stupendium sportowe:

Gomółka Nikolas   7c

Jastrząbek Kacper   7c

Jastrząbek Jakub   5c

Mikołajuk Szymon   7c

Muszak Oskar   5c

Goliat Dorota   6b

  • uczniowie o 100% frekwencji:

1) Martyna Goleniewska 7a
2) Hanna Torschmied 7a
3) Michał Wajszczuk 7c

  • Uczniowie, którzy brali udział w różnorodnych konkursach szkolnych i zajmowali wysokie miejsca:

Konkurs „Znam liczbę Pi” opiekun p. A. Kozłowska
I miejsce Marta Wala 7a
II miejsce Martyna Goleniewska 7a
III miejsce Bartosz Leks 7a
Konkurs fotograficzno-lekturowy opiekun p. J. Judyńska – Pawlik
1) Antonina Dorosz 7a
2) Wiktoria Mucha 7a
3) Dawid Dziuba 8a
Miejskie Eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
I miejsce Dawid Dziuba 8a
Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego opiekun p. I. Ziober
1) Dawid Dziuba 8a.
Szkolny Konkurs z Wiedzy Ogólnej „Najlepszy z Najlepszych” opiekun p. S.Dbaj
Tytuł Najlepszego z Najlepszych klas 7
Szymon Kuczaj 7a
Tytuł Najlepszego z Najlepszych klas 8
Dawid Dziuba 8a
Szkolny Konkurs Geograficzny „ Flagi Ameryki, Afryki, Azji” opiekun p. S.Dbaj
I MIEJSCE: Mateusz Mączka 7a
II MIEJSCE: Kamil Kikinder 7d
III MIEJSCE: Adam Berezivskyi 7a
Szkolny Konkurs Geograficzny i Miejski Konkurs Geograficzny opiekun p. S. Dbaj
I miejsce Martyna Goleniewska 7a
Konkurs „ Matematyka w obiektywie” opiekun p. A. Piliszko
Konkurs „ Matematyczny Kangur ” opiekun A. Piliszko
Wojewódzki Konkurs Biologiczny na etapie szkolnym opiekun K. Banach- Kozielewska

I miejsce Dawid Dziuba 8a
II miejsce Katarzyna Drożyner 7b
III miejsce Marta Wczasek 7b
III miejsce Michał Wajszczuk 7c
Konkurs „ Najlepsza Maskotka” opiekun K. Stępniowska-Frąc
I miejsce Anna Malejka 8a
Konkurs „ Sprawnościowy Tor Przeszkód”
Lukas Kupka 8a
Uczniowie z klas ósmych, którzy godnie reprezentowali szkołę w międzyszkolnych zawodach
sportowych na szczeblu miejsko-powiatowym i wojewódzkim
1) Jakub Szyja 8a
2) Kamila Chałat 8a
3) Julia Gomółka 8a

Wręczono podziękowania dla uczennicy Kamili Chałat z klasy 8a za godne reprezentowanie szkoły,
szczególne osiągnięcia i aktywny udział w życiu sportowym.

Podczas apelu podsumowującego w klasach 4 – 6 nagrodzeni zostali uczniowie,  którzy brali udział w konkursach z:
j. angielskiego, matematyki, geografii, wychowania fizycznego oraz muzycznych.

Rozstrzygnięty został konkurs na Maskotkę Szkoły.

Ponadto nagrodzone zostały dzieci, które brały udział w projektach: fotograficzno- lekturowym, 'Zachowaj trzeźwy umysł’ oraz 'Gorączka złota’.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom wyróżnionym i życzymy kolejnych sukcesów.

Archiwa

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

licznik odwiedzin

1626593
Total Visitors
Skip to content