DO WIDZENIA SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

utworzone przez | cze 25, 2021 | Uroczystości, WAŻNE

Dzisiaj, 25 czerwca, wychowawcy klas 4 – 6 wręczyli swoim wychowankom świadectwa i dyplomy za sukcesy w konkursach.
Nie było, również w tym roku, uroczystego apelu, na którym zawsze wręcza się świadectwa z wyróżnieniem na forum całej społeczności szkolnej, więc wzorowym uczniom pogratulujemy tutaj.

Świadectwa z wyróżnieniem za zapał i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy, w poszczególnych klasach, otrzymali:

4a – (15) – Weronika Bonczyńska, Tomasz Bugiel, Katarzyna Drożyner, Martyna Goleniewska, Michalina Hajdus, Tomasz Hermanowicz, Maja Jasińska, Szymon Kuczaj, Lena Kuśnierz, Bartosz Leks, Anna Malejka, Mateusz Mączka, Olivier Przybyła, Hanna Torschmied, Marta Wala.

4b – (19) – Milena Argasińska, Joanna Błauciak, Paweł Chodorski, Maja Dyda, Milena Jagiełło, Iga Jakubas, Hanna Jamielucha, Alan Kiwic, Adam Kret, Maja Kurka, Kajetan Malisz, Hanna Skwierczyńska, Milena Sochaj, Jakub Szczurek, Michał Tarczyński, Paweł Tarczyński, Szymon Tworek, Szymon Ustimowicz, Marta Wczasek.

4c – (12) – Laura Adamiec, Lena Denisiewicz, Maja Heder, Karolina Lisiecka, Mikołaj Matuszczyk, Bernadetta Panek, Karolina Popczak, Kornelia Smykała, Hanna Solarz, Małgorzata Suchy, Michał Wajszczuk, Zuzanna Zych.

4d/s – (8) – Hanna Czachor, Kamil Kikinder, Maja Klimczyk, Michał Korzeński, Robert Nagoński, Laura Runka, Filip Świstek, Jan Złotnicki.

5a – (10) – Kamila Chałat, Dawid Dziuba, Gabriel Klimkowski, Lukas Kupka, Zoja Malik, Korneliusz Nachtman, Julia Naciuk, Natalia Pańczyszyn, Natan Piecha, Jakub Szyja.

6a – (11) – Marta Blicharska, Maja Bochińska, Emilia Bujak, Julia Kądziołka, Wiktor Leśniewski, Kaja Lewandowska, Maja Piątek, Mateusz Podgórski, Zuzanna Rolińska, Maja Wilczek, Oskar Woźniak.

6b – (7) – Piotr Chyla, Jakub Kmieć, Vanessa Konik, Natalia Regieńczuk, Nicole Sietczyńska, Julia Sobol, Jakub Stein.

6c – (9) – Wiktoria Hadrosek, Michał Konobrodzki, Julia Krupa, Magdalena Skrzypczak, Julia Skwierczyńska, Jana Smaga, Filip Sochaj, Oliwia Stysiał, Marta Suchan.

6e/s – (3) – Sara Jankowska, Dominika Skomska, Zuzanna Zachłód.

7a: Aleksandra Karoń, Dominika Bujniewicz, Milena Fiałkowska, Kaja Fiedeń, Kuba Dyda, Kacper Murawski, Julia Szlucha.

7b: Maja Filusz, Julia Peszke, Julia Argasińska, Szymon Ziober, Kacper Benek, Jakub Sadza.

7c: Dominika Bajdała, Remigiusz Chłap, Jakub Dołęgowski, Tobiasz Głuch, Dominik Hering, Nina Jaroszewska, Oliwia Migdał, Łukasz Piątek, Agata Supel.

7d: Marta Teodorowicz, Hanna Niemiec, Karolina Strzelczyk, Tomasz Kisiela, Mateusz Listowski, Jakub Latacz, Natalia Stokłosa, Michaliszyn Mikołaj, Jakub Kowalicki, Weronika Stawecka, Natalia Kosedowska, Natalia Piekarska.

7es: Jakub Kapica, Natalia Jaskólska, Piotr Stochmiałek, Andrzej Kaczmarczyk.

7f: Maria Bryła, Marcel Chynek, Anna Gryc, Tomasz Harz, Krystyna Janczak, Amelia Kamińska, Michał Nowak, Agnieszka Pańczyszyn, Paweł Pasoń, Natan Skubański, Olivier Sotel, Damian Streiss, Julia Wtykło, Aleksandra Zając.

8a: Aleksandra Czartoryska.

8b: Julia Bartosik, Bogna Mroczko, Rafał Barton, Maksymilian Kapica, Małgorzata Olejniczak, Natalia Łyczko, Agnieszka Jaworska, Dawid Puk, Martyna Koszmider, Bartosz Bonawenturski, Amadeusz Diakowski, Bianka Michaliszyn, Jakub Huzar, Julia Wilusz, Dawid Brzoza

8c: Adam Brudnowski, Martyna Młodojewska.

8d: Zofia Chodorska, Aleksandra Gadomska, Mateusz Rokosz.

Uczniowie, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki to:
Martyna Goleniewska i Hanna Torschmied z klasy 4a oraz Michał Wajszczuk z klasy 4c.

Za pracę, zaangażowanie i wysokie wyniki w nauce 32 uczniów z klas 4 – 8 otrzymało stypendia naukowe, a 10 uczniów z klas 6 – 8 otrzymało stypendia sportowe.

W roku szkolnym 2020/21 za osiągnięcia naukowe i sportowe już od klasy czwartej przyznano tytuły dwojgu uczniom klasy 8d:

• Wzorowego Absolwenta Szkoły – Zofii Chodorskiej
  • Najlepszego Sportowca Szkoły – Mateuszowi Rokoszowi.

Nie zabrakło również kwiatów i serdecznych słów ze strony uczniów i rodziców wyrażających wdzięczność wobec nauczycieli za ich pracę w tym trudnym roku.

Koniec roku szkolnego to wydarzenie radosne dla wszystkich uczniów i nauczycieli, bo nadchodzi zasłużony odpoczynek.

Życzę nam niezapomnianych i bezpiecznych WAKACJI!

Grażyna Brela

czerwiec 2021