Dzień Kobiet w młodszej grupie wiekowej.

utworzone przez | mar 12, 2017 | Uroczystości | 0 komentarzy

8 marca to szczególny dzień w naszej szkole, dzień pełen radości i uśmiechu . Nie może być inny, bo to „ Dzień Kobiet”,   święto wszystkich Pań, tych dużych i tych małych. Z okazji tego święta w młodszej grupie wiekowej odbył się uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klasy 1a pod kierunkiem wychowawczyni pani Bożeny Mościckiej-Motyka. Pierwszaki zaprezentowały program artystyczny bogaty w wiersze, tańce i piosenki. W humorystyczny sposób uczniowie zdefiniowali słowo „kobieta”. Nie zabrakło przebojów z kobietą w roli głównej, jak chociażby  „Baby, ach te baby” czy „Tak bardzo się starałem”. Na tej uroczystości zatańczyli również uczniowie z koła tanecznego pod kierunkiem pani Justyny Bugiel.

Chłopcy, jak na dżentelmenów przystało, złożyli paniom, i tym młodszym ,i tym starszym, życzenia. Wraz z życzeniami dziewczynkom osłodzono ten dzień cukierkami. Natomiast wszystkie panie nauczycielki, mamy, woźne i kucharki, zostały obdarowane symbolicznym kwiatkiem i piękną laurką. Wesoły program wprowadził wszystkich w dobry humor, a pani wice-dyrektor Ewa Ryzner podziękowała artystom i organizatorom imprezy. W klasach chłopcy także pamiętali o swoich koleżankach, organizując słodkie poczęstunki i wręczając drobne upominki.

Bożena Mościcka-Motyka

marzec 2017