Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2015-2016

utworzone przez | sty 27, 2016 | Rozmaitości szkolne | 0 komentarzy

W dniu 25.01.2016 odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze. Na początku  każdego apelu zostaliwyróżnieni uczniowie, którzy otrzymali stypendium naukowe bądź sportowe. Wśród stypendystów znaleźli się:

Stypendia naukowe:

Klasy V: Weronika Drożyner, Krzysztof Michalski, Mateusz Wojtarowicz, Zuzanna Urbanik, Maja Kaczmar, Agata Nieckarz.

Klasy VI: Karolina Kroze, Jakub Ziober, Małgorzata Łotarewicz, Grzegorz Stasiak, Oliwia Smykała, Marta Sobczyk, Weronika Sokół, Jakub Rosak, Michał Wencel, Radosław Tonderys, Martyna Malerczyk, Alicja Ertel, Natalia Kapica, Paweł Gajda.

Stypendia sportowe:

Klasy IV: Oliwia Wiechowska, Daniel Łeśko, Natalia Linek;

Klasy V: Alicja Rak;

Klasy VI: Alicja Sielska, Laura Dychtoń, Michał Wencel, Michał Drążkiewicz, Adelina Dobrzańska, Agata Wiechowska, Magdalena Proksza, Igor Dobrowolski, Bartosz Skomski.

Na wyróżnienie zasłużyli sobie także uczniowie, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją w I semestrze. W związku z tym na środek zostali wywołani:

Martyna Łatyk IVa, Oliwia Bienias IVb, Julia Jońska IVb, Patrycja Kulesza IVb, Hanna Jaksiewicz IVd, Krzysztof Michalski Vb, Aleksandra Jarosz Vc, Jakub Ziober VIa, Dawid Kryś VIc, Radosław Tonderys VId

Kolejnym punktem apelu było wyczytanie dzieci, które uzyskały średnią 4,75 i wyżej. Byli to:

Klasa IVa: Beata Jakub, Dominik Damboń, Piotr Komor, Hanna Leśniewska, Martyna Łatyk, Anna Mitrowska, Oliwier Zajczyk, Malwina Zbień.

Klasa IVb: Alex Syguła, Wojciech Zych, Julia Janowska, Mikołaj Śliwiński, Maja Holsztajn, Filip Stein, Kaja Drążkiewicz, Patrycja Kulesza.

Klasa IVc: Jadwiga Burzyńska, Natalia Linek, Milena Rudolf, Dominik Wala.

Klasa IVd: Hanna Jaksiewicz, Szymon Jasiulek, Balbina Kubczyk, Piotr Leks, Alicja Lewczuk, Alicja Moskal, Oliwia Moszyk, Adrian Zaleski.

Klasa Va: Oliwia Derej, Tobiasz Mazur, Jakub Pydych.

Klasa Vb: Manuela Błach, Weronika Drożyner, Zuzanna Dudajek, Marta Hartz, Krzysztof Michalski, Oskar Mochnik, Igor Mroczko, Agata Nieckarz, Miłosz Olechwir, Justyna Pańczyszyn, Adam Strzelczyk, Maria Szklarczyk, Zuzanna Urbanik, Tomasz Zawadka, Jennifer Zemełka.

Klasa Vc: Emilia Biesiada, Bianka Dobner, Sara Gąsior, Julia Góralczyk, Aleksandra Jarosz, Maja Kaczmar, Marcin Kałwak, Zofia Karoń, Marcel Kucypera, Zuzanna Rajtar, Zofia Welke, Mateusz Wojtarowicz.

Klasa Vd: Karolina Gawlas-Stasiak.

Klasa VIa: Julia Brzozowska, Igor Dobrowolski, Michał Drążkiewicz, Laura Dychtoń, Paulina Jasiulek, Patryk Lemański, Borys Nowicki, Alan Prus, Jakub Rosak, Michał Wencel, Jakub Ziober.

Klasa VIb: Adelina Dobrzańska, Katarzyna Dudek, Julia Gajda, Paweł Gajda, Małgorzata Łotarewicz.

Klasa VId: Matylda Raduchowska, Michał Multarzyński, Natalia Kapica, Karolina Kroze, Radosław Tonderys.

Klasa VIe: Alicja Ertel, Martyna Malerczyk, Klaudia Mierzwińska, Patryk Niemiec, Oliwia Smykała, Marta Sobczyk, Weronika Sokół, Grzegorz Stasiak, Amelia Szweda.

Na zakończenie zostały wręczone dyplomy i nagrody za szkolne konkursy, a w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi zostały ponownie przypomniane zasady bezpiecznego wypoczynku.

styczeń 2016