IV Miejski Konkurs Integracyjny mini PLAY BACK SHOW

utworzone przez | lut 28, 2013 | Konkursy | 0 komentarzy

Dnia 28.02.2013r. w naszej szkole odbył się IV Miejski Konkurs Integracyjny MINI PLAY BACK SHOW, w którym wzięły udział: Publiczne Przedszkole nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Kędzierzynie – Koźlu, Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyczek”, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy w Kędzierzynie-Koźlu oraz uczniowie naszej szkoły, którzy zostali finalistami szkolnej edycji mini PLAY BACK SHOW.

Powołane jury w składzie: p. w-ce dyrektor Ewa Ryzner, p. Karina Koszela, p. Justyna Sikora, p. Anna Jellinek, p. Marta Fulczyk zadecydowało o przyznaniu GRAND PRIX oraz trzech najważniejszych miejsc dla najlepszych wykonawców. Zadanie to nie było wcale łatwe. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wyskoki poziom. Wygrali jednak najlepsi:

GRAND PRIX otrzymała grupa pięciolatków z Publicznego Przedszkola nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Kędzierzynie – Koźlu  ( THE BEATLES)

I miejsce – uczennice z klasy 6d PSP nr 12: Paulina Bochenek, Aleksandra Czerner, Julia Kolińska (WEEKEND)

II miejsce – Julia Sałkiewicz klasa 3b PSP nr 12 (BEYONCE)

II miejsce –grupa sześciolatków z Publicznego Przedszkola nr 21 z oddziałami integracyjnymi w Kędzierzynie – Koźlu ( Laleczka)

III miejsce – Patryk Wierzbicki Środowiskowy Dom Samopomocy „Promyczek”( UDO SOMMER

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodycze, a w czytelni czekały na nich smaczne pączki oraz herbata.

Naszymi gośćmi byli : Studio Piosenki DK Chemik z p. Justyną Sikorą, akordeoniści z Państwowej Szkoły Muzycznej I st Nr 2 w Kędzierzynie – Koźlu oraz finaliści Szkolnego konkursu „Mam talent” : Stanisław Ignac i Alicja Sielska.

Sponsorami konkursu byli: P. Magdalena Zalewska, P. Katarzyna Frąc – Stępniowska, RADIO PARK

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku!!!

Organizatorzy imprezy: Dorota Michałowska, Swietłana Dbaj, Karina Koszela

Folder Gallery Error: Unable to find the directory galeria/KONKURSY/12-13/plejbek.

luty 2013